ТОВ «СМЕРЧ СЕК’ЮРІТІ»

АФІЛЬОВАНА КОМПАНІЯ ТОВ «ФОРТ НОВА»

Компанія «СМЕРЧ СЕК’ЮРІТІ» забезпечує охорону підприємств, об’єктів і вантажів, що транспортуються.

Ми зможемо захистити ваші матеріальні цінності від псування і посягань, отже, збережемо їх в цілості.

Крок 1. Проводиться первинна діагностика можливості ризику.

Наші фахівці працюють в декількох напрямках, складаючи індивідуальний план охоронних заходів для кожного конкретного випадку. Враховуються всі несприятливі чинники, які безпосередньо впливають на безпеку.

Крок 2. Підбирається система заходів забезпечення максимального захисту

Ми враховуємо кожен нюанс, приділяємо увагу всім аспектам безпеки, тому кожен раз надаємо бездоганну охорону – компетентну і всебічну.

Крок 3. Формуємо кваліфіковану команду для Вас

В роботі охоронця регулярно доводиться стикатися з випадками фізичного насильства, з необхідністю силового затримання і з іншими подібними проблемами. Тому, фізична підготовка співробітників охорони – це дуже важливий аспект, про який не варто забувати ніколи.

Охоронець завжди повинен бути готовий до затримання злочинця, він повинен мати повну можливість зробити це, і тому він повинен тренуватися. Прекрасно, якщо в минулому ця людина займалася спортом, і чудово, якщо це були саме єдиноборства, неважливо які. Всі навички і знання, отримані в ході занять, допоможуть охоронцеві справлятися з щоденними службовими завданнями.

Тому співробітники охорони Компанії «СМЕРЧ СЕК’ЮРІТІ» постійно проходять навчальні курси фізичної підготовки на базі військово-спортивного табору Громадської організації «Товариство Сприяння Обороні Батьківщини»