ФІЗИЧНА ОХОРОНА ОБ’ЄКТІВ

Забезпечимо охорону об’єктів різної категорії складності: торгівельні центри, склади, заводи, офіси, магазини, будівельні об’єкти, будинки, квартири.

Фізична охорона об’єктів – це одне із самих основних напрямків компанії “Форт Нова”.

які об’єкти ми охороняемо

Торгові центри, бізнес-центри, склади, супермаркети, офіси

Охорона торгових, розважальних і бізнес-центрів

Як правило фізична охорона бізнес, торгових і розважальних центрів через великі площі, території і велику кількість приміщень вимагає задіяти значну кількість охоронців. І важливе питання будь-якої охоронної компанії, який варто поставити – це яку кількість персоналу Ви можете задіяти на об’єкті? Компанія «Форт Нова» спеціалізується з 2013 року на охорону саме таких об’єктів.

Також при охороні торгових центрів, бізнес-центрів, розважальних центрів просто фізичною охороною не обійдешся. Тут важливу роль відіграє комплекс технічних систем безпеки з фізичною охороною. До технічних засобів, які активно використовуються для охорони центрів торгівлі, розваг і бізнес-центрів використовуються металошукачі, системи відеоспостереження, пожежна та охоронна сигналізація, системи контролю доступу та інші технічні засоби. Компанія «Форт Нова» готова надати послуги з впровадження систем безпеки.

Фізична охорона офісів

Охорона офісів часто об’єднує в собі необхідність використання як технічних систем безпеки, так і фізичну охорону з огляду на те, що в офісах знаходиться дороге майно, яке необхідно захистити від крадіжки, псування, ушкодження або знищення. Окрім цього необхідно забезпечувати захист інформації від потенційного зливу, крадіжки, знищення. Тому робота по охороні офісів полягає в тому, що усі охоронні роботи плануються спільно з правоохоронними органами. Компанія “Форт Нова” тісно співпрацює з органами правопорядку і може забезпечити професійні підхід до охорони від посягань як із зовнішнього боку, так і зсередини компанії.

Охорона торгових мереж: супермаркетів, гіпермаркетів, магазинів

Ключовий захист, який потрібно в торгових точках, – захист від крадійства. За статистикою втрати супермаркету від розкрадань складають в середньому від 2% до 10% товарообігу. Перед охоронною командою компанії “Форт Нова” стоїть відразу 4 завдання:

 • Захист від виносу товарів покупцями
 • Захист від споживання продуктів не виходячи з маркету без оплати
 • Захист від крадійства персоналу
 • Захист від змови покупців і персоналу

Охорона складів

Охорона складів має на увазі: фізичну охорону самих складських приміщень, технічні засоби захисту, як самих приміщень, так і периметра від можливого несанкціонованого доступу. Частенько клієнти, що звернулися до нас за фізичною охороною складів, у результаті вибирають побудову комплексної системи безпеки.

Охорона готелів, ресторанів, кафе

Пост фізичної охорони, засоби відеоспостереження, пожежної сигналізації, тривожна кнопка – ось набір заходів, необхідний для забезпечення охорони кафе, ресторанів, а також готелів.

Що робить компанія “Форт Нова”:

 • Організація доступу персоналу
 • Організація доступу гостей
 • Фейс-контроль
 • Физичний захист майна
 • Фізичний захист персоналу
 • Фізичний захист гостей

Охорона банків і інших фінансових установ

Особливість охорони банків полягає в підвищеному ступені ризику для охоронців, які часто ризикують життям, знаходячись під загрозою озброєного нападу. Тому дуже важлива попередня аналітична робота і розробка оптимального режиму охорони банку або його відділення. Від місця положення банку (відділення), від регіону і криміногенної обстановки в районі, від міри активності поліції в цьому районі і від ряду інших чинників визначатиметься план охорони, план і умови подвоєння, потроєння охоронних дій. Компанія “Форт Нова” забезпечує повноцінну охорону як об’єкту, так усіх відвідувачів банку в штатних і форс-мажорних ситуаціях.

Промислові і будівельні: заводи, фабрики, об'єкти будівництва

Компанія “Форт Нова”, здійснюючи охорону промислових і будівельних об’єктів наслідує принцип попередження небезпеки – цінніше виявити потенційну загрозу і її попередити, чим боротися з реальною загрозою.

Що ми фізично охороняємо:

 • Сам об’єкт: по периметру і все, що знаходиться усередині
 • Прилеглу територію і огороджування
 • Систему освітлення території, побутових будов, вагончиків, техніку, устаткування, матеріали
 • Здійснюємо контроль ввезення і вивезення будь-якої матеріальної цінності
Житлові приміщення: будинки, квартири

Фізична охорона будинків, квартир, офісів – це безпосередня присутність представників охорони, яка забезпечує охорону усередині або зовні по периметру об’єкту, що охороняється.

На відміну від інших способів охорони будинків та квартир (наприклад, пультова охорона або тривожна кнопка) ми безпосереднього знаходимося біла або на території об’єкта, що охороняэться. І це дає моментальну реакцію на нештатну ситуацію і підвищує вашу безпеку, вашої сім’ї та житла. Крім того, наявність фізичної охорони домівок профілактує посягання зловмисників.

Етапи організації фізичної охорони будь-якого об’єкту

Аналіз ризиків (пошук уязвимостей)

Розробка проекту охорони : план охорони, команда, технічне забезпечення, графік, регламенти і правила, перепустки

Безпосереднє здійснення охорони

Контроль дій виконавців

Чому саме Вам потрібні ми

Це сукупність причин, які забезпечать Вам спокій та дадуть гарантію, що Ваша власність та Ви будете захищені на вищому рівні:

 • Команда професійних охоронців та команда професійних організаторів охорони
 • Багаторічний успішний досвід охорони різноманітних масових заходів і знання їх специфіки
 • Ми забезпечимо захист на всій території України
 • Вартість, яка буде комфортною для Вас
 • Наша ціль – забезпечити безпеку Вашого майна

Послуги безпеки найчастіше об’єднують в собі ряд складових, які неможливо виразити єдиною ціною для усіх.

На вартість рішення впливає ряд критеріїв, включаючи роботу фахівців, технічні засоби, рівні захисту, а головне – індивідуальні потреби кожного клієнта.

Ці потреби і критерії ми уточнюємо в телефонному режимі або при особистій зустрічі і робимо прорахунок вартості для Вас.

Щоб отримати прорахунок вартості і прийняти зважене рішення у виборі партнера безпеки:

 • Натисніть нижче кнопку “Замовити” і залиште ваші контактні дані.
 • Наш фахівець з питань безпеки зв’яжеться з Вами того ж дня.
 • На основі Ваших завдань і потреб ми зробимо розрахунок вартості.

Ми будемо раді вам допомогти у виборі найкращого рішення для Вас і розрахунку вартості проекту для реалізації поставлених завдань.

Тільки 4 кроки

 • Залиште Вашу заявку, натиснувши нижче кнопку «Замовити» або зателефонуйте нам за номером +38 (067) 688-58-88
 • Наш спеціаліст зателефонує Вам для уточнення Ваших цілей та завдань
 • Узгоджуємо вартість та план співпраці
 • Підписуємо з Вами договір, в якому визначаємо умови виконання робіт та сплати

Де гарантія, що ви захистите мою власність?

По-перше, усі пости охорони контролюються у 2х місцях: нашими інспекторами охорони та оператором чергової частини.

По-друге, ми контролюємо майже все: своєчасність зміни персоналу, дисципліну несення служби і виконання посадових обов’язків на посту, наявність зауважень з боку замовника.

По-третє, усі пости фізичної охорони оснащуються засобами тривожної сигналізації. Якщо виникає нештатна ситуація на допомогу охоронцеві прибуває наряд групи оперативного реагування.

Чи несете ви матеріальну відповідальність у разі виникнення збитків під час охорони?

Так. Усі наші договори із клієнтами мають пункти про матеріальну відповідальність.

Чи можете ви надати рекомендації?

Звичайно можемо. Але ж після того, яка отримаємо на це згоду від когось із наших клієнтів. Спочатку ми із Вами повинні познайомитися і потім узгодити можливість із нашими клієнтами отримати відгук від реальної людини, яка скористалася нашими послугами охорони.

Чим ви кращі за інших?

Ми не знаємося на деталях праці інших, бо ми сконцентровані на наших клієнтах та на тому, щоб зробити їх життя безпечним і повноцінним. 100% нашого часу для Вас і Вашої родини.

Відгуки

Дякуємо співробітникам охоронної фірми «ФОРТ НОВА» за допомогу в організації сеансу у кіно на мультфільм для дітей-сиріт, які перебувають на обліку у службі у справах дітей Голосіївської районної у місті Києві держаної адміністрації. Завдяки Вам, деякі школярі вперше побували у кіно.

Посилання на захід

Голосіївське управління поліції ГУНП у м. Києві

Хлопці забезпечили установку системи відеоспостереження і сигналізацію в нашому магазині. Співпрацюємо вже 2 роки і все нормально.

Олександр ФедоренкоДиректор магазину

Дуже задоволені роботою хлопців з компанії «Форт Нова». Все чітко за графіком, люди завжди є, навіть під наші позапланові заявки на супровід вантажів. Це третя компанія, з якою ми працюємо. І можу сказати, що це та компанія, яка мені потрібна

Олена КвачоваДиректор з логістики

Компанія встановила і підтримує систему безпеки в моєму домі. Вони чітко працюють і оперативно відповідають на всі мої запитання. Була спроба злому в нашу відсутність і хлопці спрацювали дуже швидко і професійно. Я тепер розумію, що значить якісна охорона.

Сергій

Вже кілька років Форт Нова забезпечує безпеку нашого торгового-центру.
Такого рівня організації комплексних систем безпеки немає в принципі ніде в Україні. Професійно, чітко, повний контроль ситуації, миттєва реакція - це те, що я можу сказати про роботу команди Форт Нова.

Олексій Зав'яловАдміністрітор ТЦ

Компанія встановила та підтримує систему безпеки в моєму будинку. Вони чітко працюють. Якщо у мене є якісь запитання або виникають проблемні ситуації – реагують дуже швидко та чітко інструктують.

Андрій ІвановДиректор компанії

Наші кліенти

Client9
Client 6
Client 5
Client 4
Client7
Client 3
Client 2
Client8
Client 1